KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13909430
nr 1390 9430
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 54, Stockholm. Motivet: 17x22, yttermått inklusive ram: 26x31, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:32:22
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)